• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Samsung Galaxy Ace PLUS VS Nokia Lumia 710 !!!??? :)

Re: Samsung Galaxy Ace PLUS VS Nokia Lumia 710 !!!??? :)

Postprzez mikix » 11 lut 2012, 19:00

Po przeczytaniu tego :
Kod: Zaznacz cały
http://bezprzyciskow.pl/7-x-7-powodow-by-nie-kochac-windows-phone-7

Już więcej nie chce słyszeć o WP7 :D
A gdy już teraz przyjrzałem się bliżej temu oto właśnie systemowi mogę stwierdzić że galaxy ace plus będzie lepszym wyborem ;)
Pozdrawiam ! :)
Samsung Galaxy Ace II
AOSP 4.4.2 KitKat
GoClever R83.2 And: 4.2.2 JB (CyanogenMod :))
Pomogłem ? Podziękuj... Daj kciukkkkkkaaaa :D
.....................................................................................................
mikix

Has thanked: 20 times
Have thanks: 79 times

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Postprzez limak » 21 kwi 2012, 14:11

Wy się skupcie na telefonie, nie na systemie. Spójrzcie na Ace'a Plus, przecież to odgrzewany kotlet, kopia iPhone'a 3GS. Procesor 1GHz - armv6. Pikseloza ogromna, przy tak małej rozdzielczości i przy tak sporym ekranie. Żadnych nowości względem pierwszego Ace'a, inny launcher? Nie rozumiem, po co skupiać się na systemie, którego nawet telefon nie będzie w stanie dobrze wykorzystać, przy tak marnej specyfikacji. Marna dlatego, że nie rozumiem jak można dać armv6 i stare Adreno 200 w telefonie, który będzie w cenie Samsunga Galaxy S. To jest straszne. Lumia 710 jest bardzo szybka, ma niezłą specyfikację, świetny system o świetnej optymalizacji, jedynym minusem jest brak aplikacji i ograniczony system. Ale dobra - wolicie zamulającego i źle zoptymalizowanego Androida, czy zamkniętego, ale szybkiego i stabilnego WP7? Ja bym wolał zdecydowanie to drugie, jestem PEWNY, że Ace Plus będzie kolejnym zamulającym pseudo-średnio budżetowym shitem. Oglądałem filmik, na pewnym portalu. Był to hands on Ace'a Plus. Pierwsze uruchomienie, wiadomo. I telefon chodził tak koszmarnie, że szkoda mi słów było. Zaraz ktoś błyśnie i napisze że można wgrać customa. No pewnie! Po to robią te telefony, by wgrywać customy, bo na stockach przecież nie da się siedzieć, samo w sobie jest to porażką. Lumia 710 to znacznie lepszy sprzęt, na bardzo dobrym systemie, aczkolwiek młodym, dopiero rozwijającym się, dajcie mu czas. Wyjdzie WP8, Lumia 710 go niewątpliwie dostanie, wtedy podejrzewam Android będzie niżej rangą. A Ace'a Plus bym nawet pod uwagę nie brał, szkoda głowy.
limak

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postprzez dogg » 08 cze 2012, 13:56

Sorry że odkopuje temat, ale muszę. ( przeczytajcie to dowiecie się dlaczego ).
@up

armv6? Bzdury!
Telefon ma soc MSM7227A ( podkreślając literkę A na końcu ), czyli armv7!
Kod: Zaznacz cały
http://en.wikipedia.org/wiki/Snapdragon_%28system_on_chip%29
( tabelka )
Obrazek

Jeśli pomogłem daj kciuka! Mi to pomoże, a Ciebie nic nie kosztuje.
dogg

Has thanked: 49 times
Have thanks: 167 times

Poprzednia strona

Powrót do Ace Plus