• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

CyanogenMod 10 S6500D/6500

CyanogenMod 10 S6500D/6500

Postprzez Pikusieq » 03 sty 2013, 16:08

Witam

Przepraszam z góry jeżeli pomyliłem działy.
TheWhisp wziął się za CyanogenMod dla naszego Mini 2 [S6500]. Na xda są już informacje co działa, co nie i kilka screenów. Ostatnim razem jak przeglądałem a było to kilka tygodni temu, dowiedziałem się, że ma wyjść za nie długo i zauważyłem również, że autor edytuje go praktycznie co dzień od kilku dniu. Dodam też że zostały uaktualnione screeny oraz informacje dotyczące funkcji, które działają. Mam nadzieję, że ROM wyjdzie już za kilka dni bo stockowy soft doprowadza mnie do szału.

Link na xda:

Kod: Zaznacz cały
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2012939

Będę aktualizował post a jeżeli wyjdzie ROM, postaram się przetłumaczyć i wrzucić :)
Pomogłem? Daj Kciuka !
Samsung Galaxy Mini 2 Na Zawsze <3 !
Android 2.3.6

Na samotność skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele.
Pikusieq

Has thanked: 29 times
Have thanks: 18 times

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: CyanogenMod 10 S6500D/6500

Postprzez Ekin » 03 kwi 2014, 16:58

Jestem ciekaw, czy naprawili bug z białym ekranem po wyudzeniu, bo jeśli nie, to raczej nie warto siedzieć na CM, tylo stocku
Ekin

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: CyanogenMod 10 S6500D/6500

Postprzez galaxsiusz » 22 kwi 2015, 10:14

Chciał bym się kiedyś obudzić w świecie, w którym o aktualizacje zakupionego sprzętu dba producenta a nie jego użytkownicy. Sam rozczarowany brakiem aktualizacji pokusiłem się o zainstalowanie CyanogenModa, ale moje ostateczne wnioski są takie, że jeśli nie jesteś hobbistą, entuzjastą to nie warto. Soft taki jest ostatecznie bardziej problematyczny w codziennym użytkowaniu niż oficjalne ale przestarzałe oprogramowanie.
Sex shop to świetne miejsce dla takich kochanków, którzy chcieliby dodać nieco pikanterii do swojego związku. Szczególnie warta uwagi jest w tym momencie hurtownia erotyczna www.playroom.pl w Internecie - wybór jest wprost olbrzymi.
galaxsiusz

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Powrót do Mini 2