• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Tab jako router

Samsung Galaxy Tab S, 4, 3, 2

Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje...

Tab jako router

Postprzez qwinto » 23 sty 2011, 15:35

Ma ktoś doświadczenie ?
Jak z aplikacjami bazodanowymi ?
Obsługa word & excel ?
qwinto

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Tab jako router

Postprzez galaxsiusz » 22 kwi 2015, 10:01

Nie bardzo wiem co masz na myśli stawiają swoje pytanie. Nie wiem jak chciał byś korzystać z tabletu w formie routera? Ja osobiście używam mojego starego galaxy tab1 w formie modemu 3g. Leży sobie spokojnie na półce, pod ładowarką już dobrze ponad rok i dzielnie udostępnia internet przez wi-fi dwóm czasem trzem innym urządzeniom. Prawdę mówiąc jestem zaskoczony jego bezawaryjną pracą, gdyż wytrzymał w takich warunkach już dość długo a pracuje z małymi wyjątkami prawie codziennie. Dzielny dziadek, szkoda tylko, że niema LTE :D

LooooL jakie wykopalisko archeologiczne. :D Doceniam, że dołączyłeś do forum i chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, tylko zwracaj uwagę na daty, bo czasem takie wykopaliska są niepotrzebne. :]
GalaxySparkle
Trzeba przyznać, że chociaż kredyty bez BIK http://www.doradztwo-kredytowe.com.pl czasami wzbudzają kontrowersje, to jednak koniec końców można zaryzykować takie twierdzenie, że powinniśmy być zadowoleni jeżeli zdecydujemy się na współpracę z którymś bankiem.
galaxsiusz

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Powrót do Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje