• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Pytanie o Room stabilny do Galaxy pocket

Sprawy Ogólne oraz Testy, recenzje oraz porównania nasze i naszych użytkowników.

Pytanie o Room stabilny do Galaxy pocket

Postprzez bos_kg » 18 sie 2014, 08:31

Hej wszystkim posiadam owy galaxy pocket wgrałem taki rom ASPIRE ROM v0.1 gdyż nic lepszego nie znalazłem działającego ok były niby lepsze lecz juz tel miał problemy z USB ale na każdym room nawet firmowym mam problemy nawet jak wchodzę w choć by Facebooka czekam około kilku sekund zamiast zareagować odrazu pierw myślałem zrobię rot usunę zbędne systemowe pliki i tel tak samo pracuje to zmieniłem room na podany zainstalowany z karty ale ten room nawet po wgraniu rotowaniu i usunięciu zbędnych aplikacji to samo już około tygodnia poszukuje roomu więc pozwolę zapytać sobie tu was bo pocket jest w wersji neo i plus czy tych modeli plus neo spasuje room do poketa zwykłego według porównań tych modeli wydają się niczym nie różnic ale tez nie chce uszkodzić tego maleństwa a mieć dodatkowy tel zmodowany może i tel płynnie działa ale powolne reagowanie aplikacji pokazuje ze wszystko powolne jest poradźcie dobry room naj lepiej by był w miarę naj mniej przerobiony ale płynny i jak tu czytałem z kernelem piszecie ze sam nie wgram można szkodzić tek
bos_kg

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Pytanie o Room stabilny do Galaxy pocket

Postprzez Georgi84 » 26 sie 2014, 08:44

Czasem nie wgrywaj romów od innych wersji Pocket'a, różnią sie choćby procesorami, co może skutkować uwaleniem telefonu na dobre...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

For this message the author Georgi84 has received thanks:
damian2w (25 sty 2015, 10:10)
Rating: 1.61%

Georgi84

Has thanked: 40 times
Have thanks: 199 times

Powrót do Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje