• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

dźwięk powiadomień/sms/mms

Re: dźwięk powiadomień/sms/mms

Postprzez madako » 07 gru 2012, 17:53

cześć, może moje pytanie będzie śmieszne, ale może będziesz umiał mi pomóc:
w starym telefonie miałam coś takiego jak profile telefonu, czyli mogłam ustawić np cichy dzwonek na jakiś czas, po czym telefon sam przywracał domyślny dzwonek po ustalonym czasie.
moje pytanie: gdzie się ustawia takie cudo w sams. gal II mini?
dziękuje z góry
madako
madako

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Problem z dźwiekiem SAMSUNG GALAXY MINI

Postprzez StarLikeMe » 12 mar 2014, 23:46

PILNEEEEE!!
Od wczoraj mam pewien problem z telefonem Samsung Galaxy Mini- nie działa żaden z dzwonków na budzik oraz muzyka gra strasznie cicho, a to za sprawą nie wydobywania się jej z głośnika tylko z tzw. słuchawki (miejsca skąd słyszę drugą osobę podczas rozmowy z nią). Wczoraj wgrywałam jakieś aplikacje (konkretniej gry) dzięki funkcji Sklep Play. Czy ma to coś wspólnego z niewydolnością dźwięku? Co może być dokładną przyczyną i jak przywrócić telefon do normalnego funkcjonowania? Proszę pilnie o odpowiedź tutaj lub na PRV pod adresem e-mail: jowita.nowakowska16@gmail.com
StarLikeMe

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: dźwięk powiadomień/sms/mms

Postprzez Georgi84 » 14 mar 2014, 10:54

Też tak miałem kiedyś po zainstalowaniu czegoś z Google Play. Najpierw zrestartuj telefon. Jeśli nie pomoże to po kolei odinstalowuj wspomniane wcześniej aplikacje i restart fona.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Georgi84

Has thanked: 40 times
Have thanks: 199 times

Poprzednia strona

Powrót do Mini 1