• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Nawigacja GPS na Galaxy S Plus

Odp: Nawigacja GPS na Galaxy S Plus

Postprzez hultai » 29 sty 2012, 14:35

Trochę pomoże program gps fix bądź inny soft.

Galaxy S Plus - przejsciowka dla mnie i Samsung
hultai

Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Nawigacja GPS na Galaxy S Plus

Postprzez JaJachu » 19 sie 2012, 07:45

Witam,
spróbuj jeszcze mapy google używałem i jest w miarę tylko, że potrzebuje dostęp do neta,
próbowałem jeszcze janosika ale w mojej miejscowości koło Poznania i w drodze do Wrocławia działał ok a nad morzem coś nie wyświetlał mapy nie wiem dlaczego
a oprócz tego tak jak koledzy wyżej pisali sygic,

mam pytanie do kolegów którzy użytkują jakieś nawigacje na s plus czy nie macie w trakcie nawigacji problemów z ładowaniem baterii?
u mnie przy podłączonym kablu na nawigacji baterii ubywa zamiast ładować, nawet kupiłem mocniejszą ładowarkę do 3,1 a i nic nie pomogło,
jak to u Was wygląda?
JaJachu

Have thanks: 0 time

Re: Odp: Nawigacja GPS na Galaxy S Plus

Postprzez woyd » 13 wrz 2012, 07:40

JaJachu napisał(a):
mam pytanie do kolegów którzy użytkują jakieś nawigacje na s plus czy nie macie w trakcie nawigacji problemów z ładowaniem baterii?
u mnie przy podłączonym kablu na nawigacji baterii ubywa zamiast ładować, nawet kupiłem mocniejszą ładowarkę do 3,1 a i nic nie pomogło,
jak to u Was wygląda?

Używam nawigacji na SGS+ często i nie mam żadnych problemów z ładowaniem. Używam już drugiej ładowarki (pierwsza się mechanicznie zepsuła) i żadnych problemów. Korzystam z legalnego Sygic'a.

Dla wszystkich którzy narzekają na kiepską jakość wbudowano modułu gps mam radę: zewnętrzny moduł gps. Stare moduły np. Nokii kosztują ok 50 zł. Po sparowaniu apką Bluetooth GPS Provider sygnał jest natychmiastowy i trwały. Jedyne rozwiązanie, jeśli ktoś poważnie myśli o wykorzystaniu Galaxy S+ do nawigacji.

Wysłane via Tapatalk z Galaxy S+
woyd

Has thanked: 4 times

[SGIIImini] nawigacja

Postprzez PrzemekSamsung » 28 maja 2013, 05:45

Witam, śledzę internet, ale dalej nie mogę się dowiedzieć, czy jest jakaś aplikacja do darmowego korzystania z nawigacji w telefonie Samsung Galaxy SIII mini. Wcześniej posiadałem Nokie C6 i miałem tam zainstalowaną nawigację Sigic'a, działała bez zarzutów i za darmo. Dziękuję za komentarze.
PrzemekSamsung

Re: Odp: Nawigacja GPS na Galaxy S Plus

Postprzez Georgi84 » 28 maja 2013, 22:37

@up
Zajrzyj do działu download na forum, a internet zostaw w spokoju:lol:
Poszukaj sobie Navigona, Automapy, Sygica, MapaMap.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Georgi84

Has thanked: 40 times
Have thanks: 199 times

Poprzednia strona

Powrót do SGS+