• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Pytanko dotyczące gwarancji...

Pytanko dotyczące gwarancji...

Postprzez ritomp » 25 kwi 2013, 07:38

Witam, otóż mam małe pytanko dotyczące gwarancji z plusa, bo dawno trochę bawiłem się nim i jak pisałem kiedyś o problemie z kernelen to wgrałem od nowa czysty soft taki sam jak kiedyś i nie wgrałem XLD3 czy jak tam i nie znalazłem tego z "3" tylko z "1" dodam że "3" chyba była po aktualizacji po OTA i tu przechodzę do sedna czy mam gwarancję, licznik flashowań jest na wartości 1 albo 2... proszę o odpowiedź bo nie wiem czy wyzerować licznik i wgrać przez .zip softa jak się da!

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk
Producent: Samsung
Model: S6500D
RAM: 512 Mb
Model Procesora: ARMv7 Processor v1 (v7l)
Procesor: QCT MSM7x27a FFA 800MHz Jednordzeniowy
Procesor Graficzny (supplier): Qualcomm
Drugi Procesor Graficzny (renderer): Andreno (TM) 200
ritomp

Has thanked: 13 times
Have thanks: 2 times

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Pytanko dotyczące gwarancji...

Postprzez tasak01 » 25 kwi 2013, 08:09

Jeżeli to jest oficjalny soft samsunga*, to masz gwarancję. Licznik możesz bez problemu wyzerować --> resetowanie-licznika-flashowan-w-smartfonach-samsung-galaxy-t17915.html

*możesz sprawdzić czy dana wersja softu została wydana przez kies na poniższej stronie:
Kod: Zaznacz cały
http://www.sammobile.com/firmwares/2

W zależności do czego ta gwarancja jest Ci potrzebna - naprawa gwarancyjna w serwisie samsunga, to tak jak napisałem wyżej. Naprawa u operatora, to z reguły potrzebny jest soft brandowany. Lista brandowanych jest na:
Kod: Zaznacz cały
http://sampro.pl/firmware/android/
Obrazek
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-
SM-G900F - Android 6.0.1 + SM-R350

For this message the author tasak01 has received thanks:
ritomp (25 kwi 2013, 10:21)
Rating: 1.61%

tasak01

Has thanked: 13 times
Have thanks: 70 times

Powrót do Mini 2