• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

[ACE] Jaki jest najlepszy rom na galaxy ace??

[ACE] Jaki jest najlepszy rom na galaxy ace??

Postprzez karkarkar698 » 26 gru 2012, 14:36

Mam samsunga galaxy ace z androidem 2.3.5 i roota. Nie zadowala mnie bardzo częste przycinania się opragramowania. Boję sie padkrecac procesor wiec wole wgrac jakiegos najlepszego roma w ktorym znajde najwazniejsze aplikacje np. youtube, muzyka, internet, aparat( jak nie ma to czy da sie robic zdjecia przez PICSart???), kamera, galeria. To sa najwazniejsze dla mnie aplikacje, nie potrzebuje radia. Prosze o wiec porzadny rom dla mojego asa i link do poradnika w ktorym on sie znajduje i jak byscie mogli to podajcie dlaczego wlasnie wybraliscie tego roma do polecenia.
karkarkar698

Has thanked: 1 time
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: [ACE] Jaki jest najlepszy rom na galaxy ace??

Postprzez mikix » 26 gru 2012, 19:52

O Boże, wgraj najlepiej kilka (ale nie z tg forum, bo tu w dziale nic nowego ie ma ), przetestuj i zobaczysz, którry jest według ciebie najlepszy. Mogę ci podpowiedzieć tyle, że lepiej nie wgrywać jeszcze cm9&10 ponieważ nie są do końca stabilne, wgraj najlepiej cm7, o ile cie nie drażni częste ładowanie :-)
Samsung Galaxy Ace II
AOSP 4.4.2 KitKat
GoClever R83.2 And: 4.2.2 JB (CyanogenMod :))
Pomogłem ? Podziękuj... Daj kciukkkkkkaaaa :D
.....................................................................................................
mikix

Has thanked: 20 times
Have thanks: 79 times

Re: Odp: [ACE] Jaki jest najlepszy rom na galaxy ace??

Postprzez shakur91 » 04 sty 2013, 00:21

Nie ma najlepszego. Zobacz kilka i wybierz swój. Polecam forum xda

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
"Wiem, że czasami bywa źle, ale zapamiętaj jedno – po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nieważne, jak jest, wypnij klatę, trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym."
Tupac Amaru Shakur "Hold on, be strong"
Obrazek
shakur91

Has thanked: 1 time
Have thanks: 5 times

Powrót do Ace