• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

BATERIA, a mianowicie ZAMIENNIKI !!!!

Sprawy ogólne, testy, recenzje, dane techniczne...

BATERIA, a mianowicie ZAMIENNIKI !!!!

Postprzez Sapela » 06 wrz 2012, 15:12

Witam !
W związku, iż Gio nie posiada rewelacyjnej baterii znalazłem w necie sporo tego samego typu zamienników o dużo zwiększonej pojemności. W necie aż roi się od tego typ baterii zamienników. Co sądzicie na ten temat, gdyż w standardzie otrzymaliśmy baterie o pojemności 1350mAh, natomiast zamienniki możemy spotkać o pojemności od 1500mAh,aż po 1800mAh.
Warto kupić takie "lekarstwo" by pozwoliłoby naszemu Gio wydłużyć czas pracy. Testował to ktoś w ogóle ? Czy rzeczywiście te "baterie" dają lepszy efekt niż oryginalne samsungowskie. I czy niby na pewno nie dzieje się nic z telefonem w trakcie ich używania, choćby np. utrata gwarancji na rzecz czegoś jak się zepsuje (czy serwis rozpoznałby, że używana była inna bateria niż standardowa w zestawie???). Pozdro :)
Samsung Galaxy GIO =) mój pierwszy samsung ;d

----------------------------------------------------------------------------------------------------
'im mniej wiesz, tym lepiej śpisz' !
Sapela

Has thanked: 1 time
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: BATERIA, a mianowicie ZAMIENNIKI !!!!

Postprzez kosiarz121 » 09 wrz 2012, 06:40

Ja juz nie raz kupowalem nieorginalne baterie do telefonow o zwiekszonej pojemnosci i z mojego doswiadzczenia wiem ze zadna bateria nie wytrzyma Ci tak dlugo jak bateria oryginalna nawet ta o rzekomo powiekszonej pojemnosci.
kosiarz121

Has thanked: 0 time

Re: BATERIA, a mianowicie ZAMIENNIKI !!!!

Postprzez Nubis » 07 paź 2012, 16:20

Serwis nie pozna, że użytkowałeś zamiennik. Tylko po co? :?: Oryginały baterii są zawsze najlepsze i najbardziej żywotne :!: A jak bateria Ci krótko trzyma to przede wszystkim wyłącz w telefonie 3G (wideo rozmowy) bo ta opcja bardzo szarpie baterie :idea:
Nubis

Has thanked: 1 time

Powrót do Ogólne