• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Standardowa nawigacja

Samsung Galaxy Ace 4, 3, 2

Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje...

Re: Standardowa nawigacja

Postprzez M@reS » 29 lut 2012, 21:22

Burnago napisał(a):Podsumowując standardowa nawigacja działająca na bazie Google jest o tyle zła, że wymaga połączenia z internetem. Jadąc samochodem, zwłaszcza poza miastem często są "czarne dziury" gdzie nie ma zasięgu Play i włącza się zasięg Plusa a w rezultacie nie ma pakietowego dodatkowego internetu czyli nawigacja nie działa mimo że GPS jest aktywny.

Może będę miał okazje sprawdzić to.

Guzik prawda :)
Pobiera neta jak wprowadza trasę, potem sporadycznie jak zaznaczysz info o korkach. Jak chcesz tylko dojechać z punktu A do punktu B możesz po ustaleniu trasy wyłączyć neta i będzie działać dalej.
Kciuk mile widziany :)

Obrazek

For this message the author M@reS has received thanks:
Burnago (02 sie 2012, 22:42)
Rating: 1.61%

M@reS

Has thanked: 7 times
Have thanks: 27 times

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Postprzez Burnago » 14 kwi 2012, 13:51

@up

Wiem. Niedawno się o tym dowiedziałem, że korzysta z neta tylko na początku przy ustalaniu trasy. Potem ją zapamiętuje.
Burnago

Has thanked: 3 times
Have thanks: 0 time

Postprzez Burnago » 02 sie 2012, 22:39

Witam ponownie po jakims czasie. Przez ostatni miesiac mialem okazje testowac nawigacje google na roznych trasach. Dla Waszej wiadoomosci podziele sie doswiadczeniami.

Nawigacja spisuje sie swietnie na glownych drogach: dokladnie pokazuje lokalizacje, wkazowki lecz czasami nizbyt poprawnie (po naszej mysli) wyliczy trase (przykladowo: jadac na polnoc ciagnie nas przez centrum wroclawia zamiast bokiem autostrada A8).

Na typowych peryferiachjadac przez male wsie i pola nawigacja rowniez dziala ale pokazuje zla lokalizacje (przypuscmy 30m od drogi).

Aha i w miastach czasami gubi zasieg po czym mozolnie przelicza od nowa trase przez co mozna sie zgubicc.
Burnago

Has thanked: 3 times
Have thanks: 0 time

Re: Odp: Standardowa nawigacja

Postprzez Gdanny0 » 24 wrz 2012, 20:08

Ściągnięcie mapy dla działania w trybie offline działa w nawigacji czy tylko w mapach goolge? Jeżeli działa w nawigacji to pakiety nie są problemem. Wystarczy ściągać mapkę przez wifi lub przejść się do galerii handlowej ( prawie każda ma sieć wifi dla gości).

@up:
Jeszcze nie miałem problemu z zasięgiem lub wyświetlaniem pozycji " w polu", a dużo jeżdże na rowerze po różnych zadupiach. Mi nawet wyświetla poprawnie klatkę w bloku, w którym mieszkam. :)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Gdanny0

Has thanked: 8 times
Have thanks: 3 times

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje