• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Nabór na moderatorów do 13 stycznia.

Czyli co wolno, a czego nie...

Nabór na moderatorów do 13 stycznia.

Postprzez mobi » 06 sty 2013, 15:49

Trzech moderatorów straciło rangi z powodu braku aktywności, więc postanowiłem rozpisać nowy na 2 miejsca w ekipie. Osoby poniżej 200 postów proszone są o nie zgłaszanie kandydatur. Potrzebujemy osób, które chcą pomagać innym, a nie tych które chcą mieć rangę Moderator. Mam nadzieję, że nikogo nie zniechęciłem :) Proszę podawac, czy więcej siedzicie na forum na Tapatalk, czy przeglądarce. Potrzebujemy moderatorów z przeglądarki ponieważ moderacja przez Tapatalk powoduje sporo błędów.
Nabór trwa do 23:59 do 13 stycznia.

Edit: od tej pory posty userów poniżej 200 postów będą od razu usuwane z tego tematu, a za offtop będą bany.
Sprawdź mój kanał YT z Testami i Rankingami Smartfonów>> https://goo.gl/iJgl2O
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(żyje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G 8GB, (XT1063): 6.0 - Antutu6: 26549 pkt ->Xiaomi Redmi 4 Pro 6.0.1(MIUI 8) Antutu6: 63400pkt
Obrazek
LG Swift Android Forum | Sony Xperia Android Forum | Motorola Android Forum | Nokia Android Forum
mobi
Administrator

Has thanked: 5 times
Have thanks: 39 times

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Nabór na moderatorów do 13 stycznia.

Postprzez Pikusieq » 08 sty 2013, 15:08

Witam

Post +200 posiadam a co do korzystania z tapatalk czy przeglądarki internetowej na komputerze to mogę powiedzieć, że tu i tu siedzę po równo. Kiedy pisze wątki, piszę je z tapatalk ponieważ o wiele łatwiej i szybciej jest ogarnąc wszystko na tapatalk. Natomiast kiedy przeglądam posty, odpowiadam i pomagam rozwiązać problem to komputer :)
Pomogłem? Daj Kciuka !
Samsung Galaxy Mini 2 Na Zawsze <3 !
Android 2.3.6

Na samotność skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele.
Pikusieq

Has thanked: 29 times
Have thanks: 18 times

Powrót do Regulamin