• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Internet w telefonie dla początkujących

Internet w telefonie dla początkujących

Postprzez orlando » 09 wrz 2012, 21:18

Witajcie,
macie teraz do czynienia z totalnie zielonym człowiekiem jeżeli chodzi o korzystanie ze smartfonu. :mrgreen: Do tej pory posiadałam Nokie 5310 i z sentymentu trzymałam się jej, ale przyszedł taki dzień pożegnania i przejścia na coś "nowszego". Wzięłam sobie Galaxy Ace 5830. I teraz moję pytanie: wchodząc na neta, np na Facebooka, ile kb pobiera z mojego konta? Od lat mam telefon na kartę i mi to starcza (prawdopodobnie zmienie taryfę na OrangeFree). Czy 1gr/100kb oznacza to, że po sprawdzeniu kilku wiadomosci np na Fb czy Onecie, będe musiała co dnia doładowywać konto? Wejscie na stronę, ile jest to kb ? Nawet jeszcze nie ściągłam aplikację na Fb, wolę zapytać się najpierw doświadczonynch tutaj na forum ;) :D
A czy korzystając z WiFi, jest to darmowe czy również muszę coś płacić? :oops:
Jeżeli źle umieściłam posta, to proszę zmienić jego miejsce i przenieść w odpowiednie. :)
orlando

Has thanked: 2 times
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Internet w telefonie dla początkujących

Postprzez Celt » 09 wrz 2012, 22:55

Posta przeniosłem do właściwego działu. Natomiast co do Twoich pytań. Nie wiem ile będzie pobierać danych bo to zleży dokładnie co będzie znajdować się w pobranych materiałach. Osobiście radziłbym pobrać aplikację do Facebooka, lub jakąś inną do obsługi portali społecznościowych jeśli korzystasz jeszcze z innych portali jak np. Tweeter. Co do Wi-fi to to połączenie jest darmowe tylko musisz pamiętać, żeby się na Wi-fi przełączyć kiedy będziesz w jej zasięgu. Możesz też zainstalować jakąś aplikację do sprawdzania ilości przesyłanych danych. Ja np. używam Call Meter NG (do pobrania z Google Play za darmo i po skonfigurowaniu może też śledzić połączenia i smsy). Doradzałbym jednak zainswestowanie w jakiś pakiet danych operatora, z którego korzystasz. Android generalnie lubi internet.
Co to jest Internet Explorer?
Niezwykle zaawansowane narzędzie do pobierania Mozilli Firefox

For this message the author Celt has received thanks:
orlando (10 wrz 2012, 07:51)
Rating: 1.61%

Celt

Has thanked: 2 times
Have thanks: 17 times

Powrót do Ace