Switch to full style

Samsung Galaxy Tab S, 4, 3, 2


Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje...
Odpowiedz

Galaxy Tab 2 - rozwianie wątpliwości

09 mar 2013, 11:49

Witam. Mam w planach zakup tabletu Samsung Galaxy Tab 2 , ale pojawia się dylemat czy warto zainwestować w funkcję 3G ? Teoretycznie, pozwala to na korzystanie z internetu praktycznie wszędzie. Nie wiem jednak jak wygląda to od strony praktycznej, i czy rzeczywiście będzie mi to tak bardzo przydatne ?

Zaznaczam, że jako kobieta nie znam się na tego typu "gadżetach" , więc proszę o wyrozumiałość i wyjaśnienie mi pytań w jak najprostszy sposób :) Z góry dziękuje.

Tablet w większości będzie użytkowany w domu, interesuje mnie korzystanie z podstawowych usług, przeglądanie stron, poczta, filmy, filmy online, muzyka itp.

- posiadam neostradę , router wifi livebox , czy bez problemu będę mogła korzystać z tej sieci na tablecie, jak w np. w laptopie ?

- z 3G będę pewnie korzystać sporadycznie , dlatego inwestowanie w abonament z pakietem danych mnie nie interesuje, czy jest możliwość korzystania z 3G poprzez zwykłą kartę sim ? Wyobrażam to sobie tak, że doładowuję kartę tylko w razie potrzeby, tak aby mieć środki na koncie, i z tego płacę za wykorzystane dane. Filmów raczej przez 3G oglądać nie zamierzam.

- Czy istotny jest np. zasięg 3G ? Czy można gdzieś to sprawdzić, mieszkam w małym miasteczku , natomiast z zasięgiem tel problemu nie mam :)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś przydatne rady, to b. proszę :)

Re: Galaxy Tab 2 - rozwianie wątpliwości

09 mar 2013, 14:56

- tak*
- wystarczy zwykła karta sim
- tak, jeśli tel łapie, to i z tabem problemów nie powinno być

*
Kod:
http://www.jimasek.elektroda.eu/?q=node/22

Re: Galaxy Tab 2 - rozwianie wątpliwości

11 mar 2013, 20:23

kaszlak18 napisał(a):Zaznaczam, że jako kobieta nie znam się na tego typu "gadżetach" , więc proszę o wyrozumiałość i wyjaśnienie mi pytań w jak najprostszy sposób :)
Nie jedź stereotypami. To, że jesteś kobietą, nie oznacza, że nie znamy się na gadżetach.

Na wszystkie pytania już masz odpowiedzi, tylko jeszcze uzupełnię ostatnią kwestię.
- Czy istotny jest np. zasięg 3G ? Czy można gdzieś to sprawdzić, mieszkam w małym miasteczku , natomiast z zasięgiem tel problemu nie mam :)
To, że na fonie nie masz problemu z zasięgiem, nie oznacza, że net będzie Ci ładnie śmigać. Może się okazać, że w Twoim małym miasteczku jest tylko EDGE i strony będą się ładować okropnie powoli.
Odpowiedz