• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Galaxy Gio czy Galaxy Y? Czy warto dopłacać?

Sprawy ogólne, testy, recenzje, dane techniczne...

Re: Galaxy Gio czy Galaxy Y? Czy warto dopłacać?

Postprzez artur_r0 » 08 kwi 2012, 21:36

A jeszcze pytanko odnośnie samego Androida. Nowy telefon będzie miał podstawowego softa, czy jest możliwość wgrania najnowszego bez utraty gwarancji? I czy można to zrobić z poziomu telefonu podłączonego do komputera, czy wymaga to "głębszej" wiedzy?
artur_r0

Has thanked: 8 times
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Postprzez GalaxySparkle » 08 kwi 2012, 21:55

Żadnej głębszej wiedzy to nie wymaga, a instrukcję oraz soft, najnowszy, oficjalny (by nie utracić gwarancji) znajdziesz na forum.
Razer Phone 2 @ 9.0 @ Three
GalaxySparkle

Has thanked: 43 times
Have thanks: 112 times

Postprzez artur_r0 » 09 kwi 2012, 11:16

A czy różnica w rozdzielczości będzie miała duże znaczenie w przypadku przeglądania map i nawigacji? Czy może być tak, że w Young część nawigacji "nie pójdzie" właśnie ze względu na rozdzielczość?
I jak z baterią w tych telefonach? Z tego co czytałem w Young powinna dłużej trzymać.
artur_r0

Postprzez atleti » 09 kwi 2012, 11:35

Własnie o to chodzi ze z rozdzielczoscią gio jest więcej kompatybilnych aplikacji. Bo w codziennym uzytkowaniu w obydwu nie uświadczysz pixselozy. Ja mam telefon z rozdziałką 240 na 400 i troche załuje a teraz zbieram na coś z qHD

Wysłano z GT-I5800 z użyciem Tapatalk PL (spolszczone przez gusto z samsunggalaxy.eu)
atleti

Have thanks: 2 times

Postprzez connor6 » 14 kwi 2012, 11:35

artur_r0 napisał(a):A czy różnica w rozdzielczości będzie miała duże znaczenie w przypadku przeglądania map i nawigacji? Czy może być tak, że w Young część nawigacji "nie pójdzie" właśnie ze względu na rozdzielczość?
I jak z baterią w tych telefonach? Z tego co czytałem w Young powinna dłużej trzymać.

No cóż - różnica w rozdzielczości jest widoczna. Nie ukrywam, że w youngu jest ona trochę... zbyt mała jak na telefon w tej cenie. Nie sądzę, żeby mapy nie poszły przez rozdzielczość 240x320 :roll:. Nie wiem, jak w Gio, ale z własnego doświadczenia wiem, że w youngu bateria trzyma (przy półgodzinnym graniu i ściągania z marketu - oczywiście codziennie :)) średnio 3-4 dni, a jeśli nie używa się go prawie wcale, to byłoby gdzieś 5-6 dni. Czytałam tu na forum, że Gio ma problemy z panelem dotykowym, ale to nie jest w każdym egzemplarzu ;). Decyzja należy do Ciebie, chociaż zadowoloną posiadaczką Younga to ja nie jestem :?.
Tablet:
Asus Nexus 7 16 GB (I generacja) | Android 5.1.1 bez modyfikacji | CPU: Nvidia Tegra 3 1,3 GHz (quad core) | GPU: GeForce ULV (dwunastordzeniowy) | 1 GB RAM
Telefon:
LG G3 D855 32 GB | Android 5.0 bez modyfikacji (niebrandowany) | CPU: Qualcomm Snapdragon 801 2,5 GHz (quad core) | GPU: Adreno 330 | 3 GB RAM
connor6

Has thanked: 16 times
Have thanks: 8 times

Postprzez MaxArtur » 10 lip 2012, 08:51

A ja się dołączę do pytania. Obecnie użytkuje Galaxy Mini ale mam ofertę aby zamienić na Gio lub Galaxy Mini 2. Co byście wybrali?

Dzięki za podpowiedzi :D
MaxArtur

Has thanked: 3 times

Postprzez Michal12 » 10 lip 2012, 08:53

☆☆☆ Samsung Galaxy SIII (Pebble Blue) ☆☆☆

☆☆☆ OMEGA ROM v44.2 (Android 4.2.1) ☆☆☆ PhilZ Recovery ☆☆☆ MultiView MOD ☆☆☆ InkEffect ☆☆☆ Status Bar Lock Button ☆☆☆ Camera NoteII MOD ☆☆☆ Yank555.lu Kernel v3.1b (OC=1,6Ghz) ☆☆☆ Boeffla Sound Engine + Boeffla Control App ☆☆☆

☆☆☆ M12-ROM v9.3 - extremely fast version ☆☆☆
☆☆☆ M12-ROM "Special Edition" v3 - incredibly fast & performance ☆☆☆
Michal12

Has thanked: 131 times
Have thanks: 1665 times

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne