• Advertisement
NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

[Ace 2] faktyczna pojemność ram i flash, a gry

[Ace 2] faktyczna pojemność ram i flash, a gry

Postprzez maffish » 08 gru 2012, 16:58

Cześć,

Zamierzam wymienić swojego asa jedynkę na następce, ale mam pare pytań. Specyfikacja podaje, że ma coś ponad 700mb ramu, ale w menadżerze jest tylko 555. Spotkałem się z wyjaśnieniem, że ma to 700, a to 555 jest tym dostępnym dla usera. Dziwne, bo w przypadku s5830 i w specyfikacji i w menadżerze pokazane są te same liczby, 278mb.
Druga sprawa dotyczy pamięci masowej, niby jest 4gb, a czytałem, że dostępne mamy 1gb - co też jest różnicą w zapisie w porównaniu z poprzednikiem.
I co najważniejsze, spotkałem się ze zdaniem, że pliki gier muszą być na tej wbudowanej, nie na karcie SD. Jeśli są na sd, system ich nie widzi. Czy to prawda? Jeśli tak, to dyskfalifikuje telefon, dwie większe gierki, odrobina muzyki i już po całej pamięci - która reklamowana jest na 4gb.
maffish

Has thanked: 1 time
Have thanks: 0 time

Advertisement

NAJLEPSZA SIEĆ KOMÓRKOWA? SPRAWDŹ>>

Re: Odp: [Ace 2] faktyczna pojemność ram i flash, a gry

Postprzez Gdanny0 » 08 gru 2012, 21:47

Muzykę możesz mieć na sd. Gry nie, puki nie zmienisz wartości pliku systemowego ( wymagany root). Dostępne jest 1.2 gb na instalki, 1.2.gb "sd" i ( chyba, głowy nie dam) 1.2 na system etc. co w.sumie daje ciut mniej niż 4 gb.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

For this message the author Gdanny0 has received thanks:
maffish (10 gru 2012, 19:18)
Rating: 1.61%

Gdanny0

Has thanked: 8 times
Have thanks: 3 times

Powrót do Ace 2